Gazeta.pl > Reklama >  Kontakt

Skontaktuj się z nami. Udzielimy wszelkich informacji na temat reklamy w portalu Gazeta.pl i przygotujemy ofertę optymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb:


Dział Sprzedaży Lokalnej

dolnośląskie:

Lukasz.Kaplon@wroclaw.agora.pl

 

kujawsko-pomorskie:

Jacek.Zmiczerewski@gdansk.agora.pl

 

lubelskie:

Lukasz.Chwalko@agora.pl

 

lubuskie:

Jacek.Bojarski@poznan.agora.pl

 

łódzkie:

Lukasz.Chwalko@agora.pl

 

małopolskie:

Bartosz.Drewniak@krakow.agora.pl

 

mazowieckie:

Przemyslaw.Matyjaszczyk@agora.pl, Lukasz.Chwalko@agora.pl

 

opolskie:

Lukasz.Kaplon@wroclaw.agora.pl

 

podkarpackie:

Bartosz.Drewniak@krakow.agora.pl

 

podlaskie:

Lukasz.Chwalko@agora.pl

 

pomorskie:

Jacek.Zmiczerewski@gdansk.agora.pl

 

śląskie:

Kamil.Pietrasik@katowice.agora.pl

 

świętokrzyskie:

Bartosz.Drewniak@krakow.agora.pl

 

warmińsko-mazurskie:

Jacek.Zmiczerewski@gdansk.agora.pl

 

wielkopolskie:

Jacek.Bojarski@poznan.agora.pl

 

zachodniopomorskie:

Jacek.Bojarski@poznan.agora.pl

 

Dział Agencyjny
(22) 555 52 99

 

 

Dział Edukacja
edukacja@agora.pl
(22) 555 45 64


 

Dział Sprzedaży E-commerce
Bartłomiej Chmiel
(22) 555 52 12

 

 

W sprawie nietypowych reklam w internecie kontaktuj się z: nietypowe@agora.pl

Nowości reklamowe Gazeta.pl
Nasza oferta rozwija się tak szybko jak internet
Zamów newsletter aby być z nią zawsze na bieżąco

wpisz e-mail
Szuki.pl